Japanese(JP)LithuanianEnglish (United Kingdom)
Kaligrafijos paroda
Kaligrafijos paroda Kaligrafijos paroda

Kaligrafijos paroda

Category: Parodos
Manufacturer: Dalia Dokšaitė

Paroda "Kaligrafija - dvasios atspindys"

Parodoje galėsite pamatyti tiek japonų, tiek lietuvių kaligrafijos darbus. Parodos dalyviai:

- Takuei Yamada - japonų antspaudų ir kaligrafijos meistras

- Miči Sugihara - kaligrafija

- dail. Dalios Dokšaitės studija "Tušo Kelias"

- Japonų studija "Sumi-bi"

Taip pat, parodoje galėsite išvysti Virginijos Jokubkaitės Mizuhiki (dekoratyviniai vokai skirti dovanoti pinigus), D. Dokšaitės vokų kolekcija ir daug daugiau.

Parodos atidarymas: Spalio 18 d. 14.00 val.

Vieta: Japonų kultūros namai (Kosciuškos 26, Vilniuje)

PARODA VEIKS IKI 2015 VASARIO MĖN.

Parodos lankymas tik Japonų kultūros namų dalyviams ir jų pažįstamiems, bei renginių metu. Telefonas pasiteriavimui 8 67715588, arba el. paštu info@nihon.lt.

Kaina: Būsime dėkingi už auką


    Kaligrafija japoniškai vadinama Shodo (jap. „rašyba ir kelias“). Šis menas taip pat gyvena teptuko judėjime, tai begalinės hieroglifo improvizacijos, perduodant sudėtingus nuotaikų pustonius - vėjo dvelksmą medžio lapuose ar debesų skrydį danguje...
   Dažnai į kaligrafijos kūrinį žiūrime kaip į paveikslą. Jame matome šokį, tarsi girdime muzikinių ritmų skambesį, galime išgirsti linijos kalbą... Viskas harmoningai pinasi. Visas japonų menas remiasi tais pačiais estetiniais principais, skirtais pajusti žmogaus ir gamtos harmoniją.


   "Išreikšdama save, gėlė skleidžia nepakartojamą kvapą. Kaligrafija - tai žmogaus dvasios gėlė." (Japonų poetė ir kaligrafė Chanda Siuko)

web hosting is very important in online business. Make a good decision and choose ipage for your company, and you will realize how easy is to have a website.
VšĮ Japonų kultūros namai 2019 Svetainių nuoma: HostPartner.LT