Japanese(JP)LithuanianEnglish (United Kingdom)
Kino vakaras
Kino vakaras Kino vakaras

Kino vakaras "Spirited away"

Kategorija: Kino peržiūros

Vėlinių savaitę, rudenišką penktadienio vakarą, kviečiame kartu pasižiūrėti vieną garsiausių anime - "Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje".

Animacijos šedevrus kuriantis legendinis anime režisierius ir scenaristas Hayao Miyazaki pasauliui žinomas kaip vienas talentingiausių kino kūrėjų. Jis laikomas tikru stebukladariu, sėkmingai įrodančiu, kad klasikinė pieštinė animacija gali buti patraukli ir vis dar žavėti.

Apie anime filmą:

Maža mergaitė Šihira kartu su savo tėvais paslaptingu miško tuneliu patenka į keistą dar neregėtą miestą: visos gatvės išstatytos stalais, ant stalų gardžiausi patiekalai ir gėrimai.

Šihiros tėvai pasiduoda pagunda ir ima ragauti visų gėrybių. Deja netrukus užburtame Dvasių pasaulyje jie virsta kiaulėmis. Šihira suvokia likusi viena paslaptingame mieste, kurioje nematomi gyventojai nemato ir jos pačios.

Mergaitė stoja į kovą prieš Dvasias, Paslaptis, Burtus ir Užkeikimus, kad susigrąžintų savo tėvus.
Daugiau nei 2 valandų trukmės fantastinė veiksmo juosta “Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje” buvo piešta ne kompiuterio, o rankų pagalba. Visos spalvos ir tekstūros yra įspūdingos, o mistiką ir stebuklus perteikiantys efektai prilygsta žmogaus fantazijoms ir svajonėms.
Pagal statistinį vidutinį kino žiūrovų lankomumo rodiklį Japonijoje, fantastinė veiksmo juosta “Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje” pasiekė visų laikų žiūrimumo rekordą: vidutiniškai vienas kino teatro lankytojas šią juostą kino teatre žiūrėjo net aštuonis kartus!

Filmas 2003 pelnė "Oskarą" kaip geriausias animacinis filmas. Kiti 35 laimėjimai ir 19 nominacijų.

Filmukas įgarsintas lietuvių kalba

Data: Penktadienis (Lapkričio 2 d .) 18.00 - 20.00 val.

Vieta: Japonų kultūros namai (Kosciuškos 26, Vilniuje)

Kaina: būsime dėkingi už paliktą paramą renginiui (apie 2 -4 eur).

Vietų skaičius ribotas, todėl prašytume registruotis el. paštu info@nihon.lt, arba tel. 8 677 15588.

Filmo pristatymas:


web hosting is very important in online business. Make a good decision and choose ipage for your company, and you will realize how easy is to have a website.
VšĮ Japonų kultūros namai 2019 Svetainių nuoma: HostPartner.LT