Japanese(JP)LithuanianEnglish (United Kingdom)
Vasaros Japonų kaligrafija SHODO
Vasaros Japonų kaligrafija SHODO Vasaros Japonų kaligrafija SHODO

Vasaros Japonų kaligrafija SHODO

Dėstytojas: Marija Šimanskaitė
Kaina: 8,00 €

Supažindinimas su japonų kaligrafija SHODO

Besibaigiančios vasaros proga, kviečiame kartu nutapyti sveikinimo ir savo pasirinktą hieroglifus. Taip pat, vaišinsime skania japoniška arbata.

Užsiėmimo metu sužinosite apie japonų kaligrafiją, jos stilius, atliksime įvadinius pratimus ir kiekvienas nutapysite sveikinimo hieroglifą* ant specialaus ryžinio popieriaus. Taip pat, užsirašysime japonų katakana savo vardus.

Vieta: Japonų kultūros namai (Kosciuškos 26, Vilniuje)

Laikas: Šeštadienį nuo 11.00 val. iki 13.00 val.

Kaina (visos priemonės suteikiamos): 8 €, Moksleiviams, studentams, senjorams 7

Daugiau informacijos ir registracija tel. 8 677 15588 arba el. paštu info@nihon.lt

**寿 - (jap. kotobuki) reiškia sveikinimą, bei ilgą gyvenimą

______________________________________________________________________________________

Kaligrafija japoniškai vadinama Shodo (jap. „rašyba ir kelias“). Šis menas taip pat gyvena teptuko judėjime, tai begalinės hieroglifo improvizacijos, perduodant sudėtingus nuotaikų pustonius - vėjo dvelksmą medžio lapuose ar debesų skrydį danguje... Dažnai į kaligrafijos kūrinį žiūrime kaip į paveikslą. Jame matome šokį, tarsi girdime muzikinių ritmų skambesį, galime išgirsti linijos kalbą... Viskas harmoningai pinasi. Visas japonų menas remiasi tais pačiais estetiniais principais, skirtais pajusti žmogaus ir gamtos harmoniją.


"Išreikšdama save, gėlė skleidžia nepakartojamą kvapą. Kaligrafija - tai žmogaus dvasios gėlė." (Japonų poetė ir kaligrafė Chanda Siuko)

web hosting is very important in online business. Make a good decision and choose ipage for your company, and you will realize how easy is to have a website.
VšĮ Japonų kultūros namai 2019 Svetainių nuoma: HostPartner.LT