Japanese(JP)LithuanianEnglish (United Kingdom)
Japonų tapyba sumi-e ir kaligrafija
Japonų tapyba sumi-e ir kaligrafija Japonų tapyba sumi-e ir kaligrafija Japonų tapyba sumi-e ir kaligrafija Japonų tapyba sumi-e ir kaligrafija Japonų tapyba sumi-e ir kaligrafija Japonų tapyba sumi-e ir kaligrafija Japonų tapyba sumi-e ir kaligrafija

Japonų tapyba sumi-e ir kaligrafija

Kategorija: Kursai
Dėstytojas: Dalia Dokšaitė
Kaina: 70,00 €

Jeigu domitės Japonijos kultūra ir norite daugiau sužinoti apie „Sumi-e“ tapybos techniką ir japonų kaligrafiją, ar pažinti Japonijos pasaulėžiūrą, estetiką ir filosofiją – šie užsiėmimai skirti Jums!

Dailininkė Dalia Dokšaitė, daugelį metų profesionaliai dirbanti šia technika, supažindins su sumi-e - tradicinės japonų tapybos technikos ir kaligrafijos principais, specialiomis tapymo priemonėmis, bei Japonijos kultūra. Taip pat, praktiškai išbandysite šias technikas  specialiomis priemonėmis.

Vieta: Japonų kultūros namai (Kosciuškos 26, Vilniuje)

Laikas: Trečiadieniais nuo 18.00 val. iki 20.00 val. ir Šeštadieniais nuo 11.00 val. iki 13.00 val.

Kaina (visos priemonės suteikiamos):

3 mėnesių kurso 100 €  3 mėnesiai po 2 užsėmimus per savaitę (laikas skaičiuojamas nuo Jūsų pirmo užsiėmimo dienos)

10 užsiėmimų (užsiėmus išlankyti reikia per 2 mėnesius) 70 € 

Vieno užsiėmimo kaina: 10 €, Moksleiviams, studentams, senjorams 8 

Daugiau informacijos tel. 8 6 7361682, 8 677 15588 arba el. paštu info@nihon.ltKaligrafija japoniškai vadinama Shodo (jap. „rašyba ir kelias“). Šis menas taip pat gyvena teptuko judėjime, tai begalinės hieroglifo improvizacijos, perduodant sudėtingus nuotaikų pustonius - vėjo dvelksmą medžio lapuose ar debesų skrydį danguje...
Dažnai į kaligrafijos kūrinį žiūrime kaip į paveikslą. Jame matome šokį, tarsi girdime muzikinių ritmų skambesį, galime išgirsti linijos kalbą... Viskas harmoningai pinasi. Visas japonų menas remiasi tais pačiais estetiniais principais, skirtais pajusti žmogaus ir gamtos harmoniją.
"Išreikšdama save, gėlė skleidžia nepakartojamą kvapą. Kaligrafija - tai žmogaus dvasios gėlė." (Japonų poetė ir kaligrafė Chanda Siuko)

 


Sumi-e (suibokuga) – tai monochrominė arba jai artima tapyba ant ryžių popieriaus arba šilko švelniomis vandeniu atskiestomis spalvomis. Du tūkstančius metų menanti technika atsirado Kinijoje, vėliau atkeliavo į Japoniją. Pagrindinės sumi-e darbo priemonės, dar vadinamos „Keturiomis brangenybėmis“, liko nepakitusios iki šių dienų. Tai teptukas (jap. fude), tušo plytelė (jap. sumi), rankų darbo popierius (jap. washi), indas tušui trinti (jap. suzuri). Svarbiausia visų jų savybė – ypatingas jautrumas.

Perimdami sumi-e techniką iš Tolimųjų Rytų, kalbame savo širdies kalba. Kviečiame kiekvieną dalyvauti šiame kūrybos virsme ir turtinti savo dvasią.

 

web hosting is very important in online business. Make a good decision and choose ipage for your company, and you will realize how easy is to have a website.
VšĮ Japonų kultūros namai 2019 Svetainių nuoma: HostPartner.LT