Japanese(JP)LithuanianEnglish (United Kingdom)
Arbatos ceremonija
Arbatos ceremonija

Arbatos ceremonija

Kategorija: Teminiai renginiai
Kaina: 100,00 €

Japoniška arbatos gėrimo ceremonija

Pasimėgaukite, atsipalaiduokite ir patirkite unikalius įspūdžius Japoniškos arbatos gėrimo cerimonijoje.

Kaina: 100 eur.

Laikas: 1.50 - 2 val.

Žmonių skaičius iki 12. Už kiekvieną papildomą žmogų po 10 eur.

 

 "Jau keturis šimtmečius japonai puoselėja arbatos gėrimo ceremoniją.Pagrindiniai japoniškos arbatos ceremonijos principai yra keturi : tyla,švara,ramybė ir pagarba-jų pagrindu ir atliekamas visas ritualas.

 

 Arbatos gėrimo ceremonija prilygsta dzadzen meditacijai, kurios tikslas atverti žmogui jo dvasią, sujungti jį su Visata.

 

Japonai ceremoniją perėmė iš kinų ir suteikė jai japoniškas formas, estetizavo . Japoniška arbatos gėrimo ceremonija yra sudėtinga, formali ir rami. Vyksta pagal griežtai nustatytą tvarką ir judesių seką,joje daug taisyklių.Yra  tam tikri reikalavimai kambario,kuriame ruošiama arbata,interjerui, ikebanai(gėlių kompozicijai),kuri parenkama kiekvienai ceremonijai individualiai,vandens paruošimui,indų formai ir spalvai.

 

Ceremonijos metu yra geriama speciali žalioji japoniška arbata matčia,kuriai keliami specialūs tiek auginimo,tiek užplikymo reikalavimai."

Teksto šaltinis.

 

web hosting is very important in online business. Make a good decision and choose ipage for your company, and you will realize how easy is to have a website.
VšĮ Japonų kultūros namai 2019 Svetainių nuoma: HostPartner.LT