Japanese(JP)LithuanianEnglish (United Kingdom)
Dvi savaitės prie Gervių kalvos

Dvi savaitės prie Gervių kalvos

Kategorija: Pristatymai

Ignas Čepelė: "Turėjau nuostabią galimybę dvi pirmąsias balandžio savaites praleisti Kamakuros mieste Japonijoje, kur mus pakvietė ir be galo šiltai priėmė Tsurugaoka Hachiman maldykla.

Savo viešnagės metu iš arčiau susipažinome su tradicine Japonijos bei shintō kultūra, kurios pasirodė esančios mums gerokai artimesnės, nei galėtume pagalvoti, ir tokiu būdu stengėmės žengti bent mažą žingsnelį link Japonijos ir Lietuvos priartėjimo.

Atvykę su sakurų žydėjimu ir išvykdami joms jau persirengus žaliais apdarais, taip pat turėjom ir tobulą progą pasimėgauti visu japoniško pavasario grožiu, bei savo kailiu bent truputį patirtį glaudų japonišką santykį su gamta. Tiesa, pakeliui pavyko ir į vieną kitą nuotykį įsitraukti!

Tad kol dar visi šie atsiminimai ir šiltos emocijos gyvi, noriu jomis pasidalinti su visais prijaučiančiais kelionėms ir Japonijos kultūrai.

Šioje kelionėje daug sužinojęs ir pamatęs dalykų, su kuriais įprastai kiek sunkiau susidurti tiesiogiai, mielai pasidalinsiu savo žiniomis ir patirtimis, tad kalba galimai nukryps link shintō, tradicinės japoniškos kultūros ir pasaulėvaizdžio – pasiruoškit...

Renginio data: Gegužės 4 d. (penktadienis) 18.30 val. – 20.00 val.

Vieta: Japonų kultūros namai (Kosciuškos 26, Vilniuje)

Kaina: būsime dėkingi už paliktą paramą renginiui.

Vietų skaičius ribotas, todėl prašytume registruotis el. paštu info@nihon.lt, arba tel. 8 677 15588

web hosting is very important in online business. Make a good decision and choose ipage for your company, and you will realize how easy is to have a website.
VšĮ Japonų kultūros namai 2019 Svetainių nuoma: HostPartner.LT